Ostatnie wydarzenia

Dataczerwiec 17, 2015
KategoriaSzkoły gimnazjalne
Dataczerwiec 17, 2015
KategoriaSzkoły podstawowe
Dataczerwiec 11, 2015
KategoriaSzkoły podstawowe
Dataczerwiec 06, 2015
KategoriaWydarzenia
Dataczerwiec 03, 2015
KategoriaSzkoły podstawowe
Datamaj 26, 2015
KategoriaWydarzenia
Datamaj 22, 2015
KategoriaSzkoły gimnazjalne
Datakwiecień 30, 2015
KategoriaSzkoły ponadgimnazjalne

Nasze sekcje sportowe

Koszykowka_dziewcząt_Paulina_Nieć_sekcja1.jpg
Koszykowka dziewcząt Paulina Nieć sekcja1
Siatkówka_chłopców_Bartłomiej_Skowron.jpg
Siatkówka chłopców Bartłomiej Skowron
Siatkówka_chłopców_Piotr_Szetela.jpg
Siatkówka chłopców Piotr Szetela
Tenis_stołowy_Szkolna_Liga_2014-2015_klasy_1-4_Feliks_Kordyś.jpg
Tenis stołowy Szkolna Liga 2014-2015 klasy 1-4 Feliks Kordyś
Koszykowka_dziewcząt_Krystyna_Kuczma-Trzeciak_2012-2013.jpg
Koszykowka dziewcząt Krystyna Kuczma-Trzeciak 2012-2013
Piłka_ręczna_chłopców_Marian_Sikora.jpg
Piłka ręczna chłopców Marian Sikora
Koszykowka_chlopcow_Cezary_Prokop.jpg
Koszykowka chlopcow Cezary Prokop
Lekkoatletyka_Mirosław_Wierzbicki.jpg
Lekkoatletyka Mirosław Wierzbicki
Tenis_stołowy_Szkolna_Liga_2014-2015_klasy_5_6_Feliks_Kordyś.jpg
Tenis stołowy Szkolna Liga 2014-2015 klasy 5 6 Feliks Kordyś
Siatkówka_chłopców_Sebastian_Warchałowski.jpg
Siatkówka chłopców Sebastian Warchałowski
Tenis_stołowy_SP3_Feliks_Kordyś_2015-2016.JPG
Tenis stołowy SP3 Feliks Kordyś 2015-2016
Koszykowka_dziewcząt_Paulina_Nieć_sekcja3.jpg
Koszykowka dziewcząt Paulina Nieć sekcja3
Piłka_ręczna_chłopców_Jakub_Bober.jpg
Piłka ręczna chłopców Jakub Bober
Tenis_stołowy_Szkolna_Liga_grupa_dziewcząt_Feliks_Kordyś.jpg
Tenis stołowy Szkolna Liga grupa dziewcząt Feliks Kordyś
Piłka_ręczna_chłopców_Grzegorz_Jamrozek.jpg
Piłka ręczna chłopców Grzegorz Jamrozek
Koszykowka_dziewcząt_Krzysztof_Herbaciński_2012-2013.jpg
Koszykowka dziewcząt Krzysztof Herbaciński 2012-2013
Tenis_stołowy_Szkolna_Liga_grupa_chłopców_Feliks_Kordyś.jpg
Tenis stołowy Szkolna Liga grupa chłopców Feliks Kordyś
Siatkówka_dziewcząt_Paweł_Depa.JPG
Siatkówka dziewcząt Paweł Depa
Siatkówka_dziewcząt_Zbigniew_Barszcz.jpg
Siatkówka dziewcząt Zbigniew Barszcz
Koszykowka_dziewcząt_Lucyna_Pelc_2012-2013.jpg
Koszykowka dziewcząt Lucyna Pelc 2012-2013
Tenis_stołowy_Feliks_Kordyś_2014-2015.jpg
Tenis stołowy Feliks Kordyś 2014-2015
Piłka_nożna_chłopców_Grzegorz_Gross.jpg
Piłka nożna chłopców Grzegorz Gross
Kajakarstwo_dziewcząt_Sebastian_Klaczkowski.jpg
Kajakarstwo dziewcząt Sebastian Klaczkowski
Siatkówka_dziewcząt_Michał_Łukowicz_.jpg
Siatkówka dziewcząt Michał Łukowicz
Koszykowka_chłopców_Zdzisław_Myrda_.jpg
Koszykowka chłopców Zdzisław Myrda
Lekkoatletyka_Tomasz_Samagalski.jpg
Lekkoatletyka Tomasz Samagalski
Koszykowka_dziewcząt_Paulina_Nieć_sekcja2.jpg
Koszykowka dziewcząt Paulina Nieć sekcja2
Koszykowka_dziewcząt_Bartosz_Herbaciński_2012-2013.jpg
Koszykowka dziewcząt Bartosz Herbaciński 2012-2013
Siatkówka_dziewcząt_Andrzej_Szetela.jpg
Siatkówka dziewcząt Andrzej Szetela
Siatkówka_chłopców_Tomasz_Cmoch_.jpg
Siatkówka chłopców Tomasz Cmoch
Kajakarstwo_chłopców_Tomasz_Krawiec.jpg
Kajakarstwo chłopców Tomasz Krawiec
Siatkówka_chłopców_Artur_Łoza.jpg
Siatkówka chłopców Artur Łoza